31 Paź

Czy bałagan kontroluje Twoje życie?

Czy bałagan kontroluje Twoje życie?

Czy zauważasz zależność między bałaganem w domu a nieporządkiem w twoim życiu? Ja tak! To sprawdzone. Jeżeli jakiś obszar mieszkania jest zagracony, to zapewne będziesz odczuwać zamęt w tym co dzieje się w Twoim życiu. Wyobraź sobie sytuację, że całe Twoje mieszkanie lśni czystością, oprócz sypialni, która jest tylko Twoja i nikt tam nie wchodzi. Sypialnia jest mocno związana z miłością oraz związkami z innymi. Nie zdziw się, jeżeli w takiej sytuacji masz problemy z nawiązywaniem kontaktów i dłuższych relacji z płcią przeciwną.

 

Bałagan prowadzi do powstania fizycznych barier i świadczy o tym, że w Twojej głowie istnieją psychiczne przeszkody w nawiązywaniu kontaktów. Największą zmorą jest tutaj gromadzenie starych przedmiotów, które uniemożliwiają uwolnienie się od przeszłości i pójście naprzód. Brak organizacji przestrzeni wokół Ciebie sprawia, iz pewne obszary Twojego życia mogą również być niestabilne. Bagaż przedmiotów niepotrzebnych podświadomie nakazuje Ci trzymać się starych przekonań, postaw czy leków. Jeżeli nie możesz rozwiązać starych konfliktów i zastanawiasz się, dlaczego, to rozejrzyj się po prostu dookoła siebie. Być może to właśnie materialny nieład przeszkadza Ci w tym.

 

Zgodnie z zasadami Feng Shui usuń ze swojego otoczenia wszystkie niepotrzebne graty i popsute przedmioty. Pozwoli Ci to uporządkować trudności w życiu w ciągu nawet jednej nocy! Podziel wszystkie przedmioty na nowe i stare graty. Dzięki temu łatwiej będzie Ci podjąć decyzję, czego można się ostatecznie pozbyć. Nowe graty są związane z wykonywanymi przez Ciebie czynnościami, oznaczają brak koncentracji i odwodzą od głównego życiowego celu. Stare graty to przedmioty nieużywane, które zwykle gromadzą się w szafach, schowkach i piwnicach. Pierwsze wystarczy uporządkować, natomiast drugie koniecznie wyrzucić!

 

Każda z nas ma zapewne koleżankę, której nie lubi, a musi z nią przebywać. Takie osoby wysysają energię i zaśmiecają Twoje życie swoimi problemami. Jeżeli zdarza Ci się, że przyjaciele wchodzą Ci na głowę ze swoim życiem, to jest na to tylko jedna rada: naucz się mówić NIE! Wyznaczanie jasnych granic zarówno dla siebie jak i dla znajomych, to podstawa dobrych relacji. W przypadku więzi z innymi jakość jest ważniejsza niż ilość.

 

Oczyść umysł i atmosferę wokół siebie! Wtedy poczujesz, jak łatwiejsze staje się Twoje życie. Oczyszczanie atmosfery jest łatwiejsze niż sądzisz. Otwieraj szeroko okna, oczyszczaj powietrze. Rób to za każdym razem, gdy poczujesz złe wibracje w pomieszczeniu, po kłótni czy złym doświadczeniu. W takich sytuacjach pomocne też będą kadzidełka, dzięki którym pozbędziesz się negatywnych wibracji.

 

Powodzenia!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany środa, 04 styczeń 2012 22:00

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy


Odśwież

  • Popularne
  • Tagi
Znowu mam migrenę

Znowu mam migre…

październik 30, 2012

Jaka jest dzisiejsza kobieta sukcesu?

Jaka jest dzisi…

październik 26, 2012

Czy Polki jeżdżą po seks?

Czy Polki jeżdż…

październik 23, 2012

Dlaczego powinnam wybrać pilates?

Dlaczego powinn…

październik 20, 2012

Newsletter - dodaj mnie

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj
Ta witryna używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki Plików Cookies. Akceptuję